O společnosti

O SPOLEČNOSTI
Jsme stavební společnost TROPOS s.r.o. OLOMOUC specializujeme se zejména na provádění střešních plášťů, zateplení budov, výškových prací, výměnu a montáž plastových oken. Společnost byla založena v roce 96 jedním majitelem pod názvem Kamil Strážnícký – TROPOS v roce 2005 z důvodů stále zvětšujícího se objemu prací přešla na právnický subjekt s názvem TROPOS s.r.o.
VEDENÍ SPOLEČNOSTI
Vedení Společnosti je tvořeno kolektivem dvou praco-
vníků (včetně majitele) Pro technické věci autorizovaný inženýr Bohumil Rochovanský.Pro smluvní věci Kamil Strážnický .Smluvně vázání pracovníci tvoří funkční celek,jsou odborníky ve svém oboru a k firmě nastoupili zejména pro možnost vlastní seberealizace a rozvoje vlastní iniciativy a chopností. Zkušenosti získali odbor-
ným vzděláním a praktickými zkušenostmi z předchá-
zejících zaměstnání,kde pracovali rovněž u specializovaných firem.
POSELSTVÍ SPOLEČNOSTI
Cílem naší společnosti je zejména udržení dobrého jména na trhu, provádění vysoce kvalitního a profesně stoprocentního díla, cenově přístupného zákazníkovi. Tím bychom rádi dosáhli stability a solidnosti tak, aby jste nás jako zákazníci s důvěrou vyhledávali nejen kvůli realizaci, ale i pro odbornou radu, konzultaci či posudek.